Služby

Infopult

Infopult je pre návštevníkov k dispozícii na prízemí centra. Návštevníkom poskytuje informácie o nákupnom centre (straty, nálezy, informácie o podujatiach, informácie o prevádzkach v centre a pod…)

Pracovná doba: Po – Pia 9:00 – 21:00
So-Ne 10:00-20:00
Tel.: 0948 731 053
E-mail: info@novumpresov.sk

Parkovanie

Parkuje sa bez lístka, rampa sa otvára AUTOMATICKY po načítaní ŠPZ (EČV). Nezabudnite si pri odchode skontrolovať čas parkovania.

Zákaz vjazdu áut LPG/CNG*

V centre je k dispozícii 490 parkovacích miest na -2 a -3 poschodí. Max výška vozidla pre vstup na parkovisko je 2,2m. Otváracia doba parkoviska je od 6:00 do 22:30 ( prípadne 15 minút od skončenia posledného premietania kina v Cinemaxe)

Cenník parkovného:

  • Počas pracovných dní je parkovanie bezplatné po dobu 2 hodín v rámci dňa. Každá ďalšia začatá hodina je spoplatnená sumou 1€ vrátane DPH.
  • Počas víkendov a sviatkov je parkovanie bezplatné po dobu 5 hodín v rámci dňa. Každá ďalšia začatá hodina je spoplatnená sumou 1€ vrátane DPH.

*Vážení zákazníci, z technických dôvodov bude zakázaný vstup áut s CNG/LPG, žiadame Vás, aby ste neparkovali v podzemnom parkovisku Novum Prešov.
* Prevádzkový poriadok parkoviska Novumu Prešov nájdete tu
*Reklamačný poriadok parkoviska Novumu Prešov nájdete tu 

 

Bankomaty

Využite bezpečnú a rýchlu formu výberu hotovosti s našími bankomatmi od ČSOB, UniCredit Bank a VÚB, ktoré nájdete na -1. poschodí pri predajni Lidl.

 

Nabíjacia stanica pre elektromobily a elektrobicykle

Počas nákupov si môžete pohodlne dobiť elektromobil alebo plug-in hybrid na AC alebo DC stanici od spoločnosti ejoin. Na nabíjanie môžete použiť jeden z konektorov typu ChAdeMO/CCS/Typ2. Pre nabíjanie elektromobilu je najvýhodnejšie sa autorizovať pomocou ejoin nabíjacej karty. Ľahko ju získate registráciou na internetovej stránke spoločnosti www.ejoin.sk. Nabíjaciu stanicu nájdete na -2 Parking.

Prišli ste k nám na elektrickom bicykli? Tiež si ho môžete bezplatne dobiť na našom stojane. Nájdete
ho pred vchodom na -1 poschodí. Môžete si taktiež dofúkať kolesá prípadne použiť toolkit na menšie
opravy.

Defibrilátor ( Pomoc pri srdcovej príhode)

Vybavili sme naše centrum automatizovaným externým defibrilátorom (AED). Jedná sa o veľmi bezpečný a užitočný prístroj určený pre poskytnutie prvej pomoci postihnutému náhlou srdcovou zástavou, ktorý je umiestnený na našom Infopulte na 0. poschodí.

V prípade nutnosti asistencie volajte
Záchrannú pomoc 155 alebo 112

Prebaľovací kútik

Pre našich najmenších návštevníkov a ich rodičov je v prípade potreby vždy dostupný prebaľovací kútik, ktorý nájdete na pánskych aj dámskych toaletách.

Wi-Fi

V celom areáli nákupného centra môžete využívať bezplatné WiFi pripojenie. Máte tak prístup k internetu aj počas nakupovania, posedenia pri káve alebo obchodnom stretnutí v niektorej z našich reštaurácií.

Autoumyváreň

Doprajte svojmu autu prvotriednu starostlivosť na -2 poschodí v našom City Car Wash. Profesionálne služby v CityCarWash umyvárni poskytujeme širokej verejnosti ako aj firmám a organizáciám ako komplexný balík starostlivosti o Vaše auto v spolupráci s partnermi, ktorí sú zárukou skúseností a kvality na vysokej úrovni v oblasti exteriéru a interiéru.

Alzabox a Packeta

Chcete mať svoju zásielku vždy po ruke? 🗳️ V Z-boxe od Packety či Alzaboxe si ju preberiete alebo odovzdáte raz dva, rýchlo a bezpečne. Nájdete ich hneď pri vchode na poschodie -2 Parking. K prevzatiu zásielky tak stačí vystúpiť len z auta.

Bitcoinmat

Bitcoinmat je mladá inovatívna spoločnosť pôsobiaca vo finančných technológiách a kryptopriemysle.
BATMFour – náš najnovší automat s inovatívnym elegantným dizajnom, určite upúta pozornosť okoloidúcich. Tento obojsmerný bitcoinový bankomat poskytuje zákazníkom jednoduchý a bezpečný spôsob, ako nakupovať alebo predávať niekoľko rôznych kryptomien. Bitcoinmat slúži na nákup kryptomeny za hotovosť, rovnako aj na predaj kryptomeny a následný výber hotovosti. (€)
Podpora Kryptomien: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash, XRP, Dash, USDT a mnoho iných.
Mena: EUR
Bitcoinmat nájdete na -1. poschodí pri Lidli. 

 

Fotobúdka

Skvelý zážitok? 🤩 Zhmotnite ho naveky s fotografiami z našej fotobúdky. 🤳 Za chvíľku máte kopec vtipných fotografií, na ktoré môžete dlllho spomínať. 😊 Nájdete ju na -1. poschodí.

Tel. kontakt: +421 948 405 507
Email: mspimr@gmail.com

Pes v centre

Vstup do nákupného centra so psom je povolený, ak má pes náhubok a v kohútiku nemá viac ako 50 cm. Osoba vedúca psa na vodítku, alebo nesúca psa je plne zodpovedná za jeho správanie.