Služby

Infopult

Infopult je pre návštevníkov k dispozícii na prízemí centra. Návštevníkom poskytuje informácie o nákupnom centre (straty, nálezy, informácie o podujatiach, informácie o prevádzkach v centre a pod…)

Pracovná doba: 9:00 – 21:00
Tel.: 0948 731 053
E-mail: info@novumpresov.sk

Bankomaty

Využite bezpečnú a rýchlu formu výberu hotovosti s naším bankomatom od ČSOB, ktorý nájdete na -1. poschodí pri predajni Lidl.

 

Nabíjacia stanica pre elektromobily a elektrobicykle

Počas nákupov si môžete pohodlne dobiť elektromobil alebo plug-in hybrid na AC alebo DC stanici od spoločnosti ejoin. Na nabíjanie môžete použiť jeden z konektorov typu ChAdeMO/CCS/Typ2. Pre nabíjanie elektromobilu je najvýhodnejšie sa autorizovať pomocou ejoin nabíjacej karty. Ľahko ju získate registráciou na internetovej stránke spoločnosti www.ejoin.sk. Nabíjaciu stanicu nájdete na -2 Parking.

Prišli ste k nám na elektrickom bicykli? Tiež si ho môžete bezplatne dobiť na našom stojane. Nájdete
ho pred vchodom na -1 poschodí. Môžete si taktiež dofúkať kolesá prípadne použiť toolkit na menšie
opravy.

Defibrilátor ( Pomoc pri srdcovej príhode)

Vybavili sme naše centrum automatizovaným externým defibrilátorom (AED). Jedná sa o veľmi bezpečný a užitočný prístroj určený pre poskytnutie prvej pomoci postihnutému náhlou srdcovou zástavou, ktorý je umiestnený na našom Infopulte na 0. poschodí.

V prípade nutnosti asistencie volajte
Záchrannú pomoc 155 alebo 112

Parkovanie

V centre je k dispozícii 500 parkovacích miest na -2 a -3 poschodí.

Cenník parkovného:

  • Počas pracovných dní je parkovanie bezplatné po dobu 3 hodiny denne. Každá ďalšia začatá hodina je spoplatnená sumou 1€ vrátane DPH.
  • Počas víkendov a sviatkov je parkovanie bezplatné po dobu 5 hodín. Každá ďalšia začatá hodina je spoplatnená sumou 1€ vrátane DPH.

Strata parkovacieho lístka sa spoplatňuje pokutou 20 €.

Detský kútik

Ožívame čoskoro

Prebaľovací kútik

Pre našich najmenších návštevníkov a ich rodičov je v prípade potreby vždy dostupný prebaľovací kútik, ktorý nájdete na pánskych aj dámskych toaletách.

Wi-Fi

V celom areáli nákupného centra môžete využívať bezplatné WiFi pripojenie. Máte tak prístup k internetu aj počas nakupovania, posedenia pri káve alebo obchodnom stretnutí v niektorej z našich reštaurácií.

Autoumyváreň

Ožívame čoskoro

Alzabox

Vaše objednávky z Alzy si u nás môžete vyzdvihnúť rýchlo a bezpečne z Alzaboxu. Nájdete ho hneď pri vchode na poschodie -2 Parking. K prevzatiu zásielky tak stačí vystúpiť len z auta.

Bitcoinmat

Bitcoinmat je mladá inovatívna spoločnosť pôsobiaca vo finančných technológiách a kryptopriemysle.
BATMFour – náš najnovší automat s inovatívnym elegantným dizajnom, určite upúta pozornosť okoloidúcich. Tento obojsmerný bitcoinový bankomat poskytuje zákazníkom jednoduchý a bezpečný spôsob, ako nakupovať alebo predávať niekoľko rôznych kryptomien. Bitcoinmat slúži na nákup kryptomeny za hotovosť, rovnako aj na predaj kryptomeny a následný výber hotovosti. (€)
Podpora Kryptomien: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash, XRP, Dash, USDT a mnoho iných.
Mena: EUR
Bitcoinmat nájdete na -1. poschodí pri Lidli.