Späť do školy s Novumom

20. augusta 2021 - 5. septembra 2021
Späť do školy s Novumom

Dvojmesačná pauza od školy plná letných dobrodružstiev sa blíži ku koncu a naše deti sú opäť o čo si vyššie, dlhšie a krajšie. Krátke rifle, malé topánky, či vyťahané tričká sú dôkazy toho, že deti nezadržateľne rastú.

Pripravte sa na návrat do školy u nás v Novume. Nájdete u nás naozaj všetko od nových zošitov, pravítka, uhlomera po prezuvky, športový odev na telesnú výchovu a samozrejme obuv a oblečenie na každodenné nosenie.

Od 20.8. do 5.9.2021 Vás dokonca za Váš nákup odmeníme. Každý kto nakúpi nad 20€ v našich prevádzkach (okrem predajne Lidl) získa jeden z užitočných darčekov – praktický vak, fľašu na pitie, tričko alebo peračník s farbičkami. Darčeky za nákup si pohodlne vyzdvihnete na našom Infopulte, stačí sa preukázať bločkom. Táto akcia platí do vyčerpania zásob.

V prvý školský deň, teda 2. Septembra 2021, bude v centre akcia Krúžkobranie, v rámci ktorej sa budú prezentovať rôzne krúžky a voľnočasové aktivity, ktoré budú počas roka prebiehať v Prešove, pre všetky deti je pripravený aj atraktívny program, súťaže, aktivity a darčeky.

Tešíme sa na vás v Novume