Späť do školy 18.8.-4.9.2023

Späť do školy 18.8.-4.9.2023

Pripravte sa na návrat do školy u nás v Novume. Nájdete u nás naozaj všetko od nových zošitov, pravítka, uhlomera po prezuvky, športový odev na telesnú výchovu a samozrejme obuv a oblečenie na každodenné nosenie.

Od 18.8. do 4.9.2023 Vás dokonca za Váš nákup odmeníme. Každý kto nakúpi nad 20€ v našich prevádzkach (okrem predajne Lidl a darčekových poukážok) získa jeden z užitočných darčekov – fľašu na pitie, detské kreatívne tričko, pastelky, zápisník či farebný desiatový box. Darčeky za nákup si pohodlne vyzdvihnete na našom Infopulte, stačí sa preukázať bločkom. 

Táto akcia platí do vyčerpania zásob. Darček je možné si vyzdvihnúť s bločkom na Infopulte len v deň uskutočnenia nákupu, na jeden bloček dostanete len jeden darček.

V prvý školský deň, teda 4. Septembra 2023, bude v centre akcia Krúžkobranie, v rámci ktorej sa budú prezentovať rôzne krúžky a voľnočasové aktivity, ktoré budú počas roka prebiehať v Prešove, pre všetky deti je pripravený aj atraktívny program, súťaže, aktivity a darčeky.

Pravidlá akcie Späť do školy nájdete tu

Tešíme sa na vás v Novume😎