Móda

Medicine

0. poschodie

Originálne, individuálne a elektrizujúce. V súlade s najnovšími trendmi a v nesúlade s každodennou rutinou. Výnimočné oblečenie charakteristické dizajnérskou rôznorodosťou a odviazanosťou zapracováva do svojich kolekcií jedinečnosť lokálnych štýlov a podporuje mladých autorov, ktorí vytvárajú niekoľko limitovaných kolekcií za sezónu.

Kolekcie Medicine ponúkajú vysoko kvalitnú módu pre ženy aj mužov. Často bývajú označené ako originálne. Modely Medicine sú ideálne pre individualistov, ktorí ocenia jedinečné riešenia. Dizajnérsky tím značky pozostáva  väčšinou z mladých ľudí, ktorí majú zmysel pre moderný štýl a vynikajúci prehľad v aktuálnych módnych trendoch. Značkové oblečenie Medicine sa obzvlášť dobre overí milovníkom mestskej módy. Poskytuje skvelý módny a pritom pohodlný pocit pri nosení, zamilujú si ho aktívni ľudia, aj každý, kto chce dobre vyzerať nech už je kdekoľvek. Medicine je značka plná nápadov a originality a zároveň poskytovateľom pohodlia a kvality.

Naše predajne
Dizajnový koncept predajní Medicine bol navrhnutý s veľkou starostlivosťou a vytvorený v súlade s celosvetovými trendmi. Unikátny charakter je podčiarknutý prvkami interiérového dizajnu v inšpiratívnom štýle „vintage”. Vysoko kvalitné prírodné materiály kladú dôraz na autentickosť a jedinečnosť značky Medicine.

Výmena a vrátenie tovaru
Tovar zakúpený v predajni MEDICINE je možné vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od dátumu nákupu. Akceptujeme len nenosený a nepoškodený tovar s pôvodnými štítkami. V prípade ak si neviete vybrať tovar na výmenu, je možné vrátenie kúpnej ceny tovaru. Podmienkou výmeny/vrátenia tovaru je originál pokladničného dokladu. Spodnú bielizeň nie je možné vymeniť/vrátiť z hygienických dôvodov.

Virtuálna prehliadka predajne: https://my.matterport.com/show/?m=jmFVkLJocye

Viac informácií: www.facebook.com/medicinesk/

Kontakt

Tel.č.: +421 513 811 543
Mail: medicine_novum@kyba.sk

Otváracie hodiny

Od 9:00 – 21:00

Mapa