Móda

Intimissimi

0. poschodie

Značka Intimissimi je súčasťou úspešne talianskej spoločnosti, Calzedonia S.p.A Group. Predajňe Intimissimi majú bohatú a plodnú históriu, ponúkajú spodnú bielizeň a oblečenie pre muža aj ženu, teraz aj v Novume Prešov.

Bielizeň a oblečenie Intimissimi

Spodná bielizeň Intimissimi plní sen každej ženy. Jednoduchý, ale rafinovaný štýl, ktorý nie je zbytočne pompézny alebo agresívny. Víťazná kombinácia vysoko kvalitných produktov, romantiky a fantázie si získala srdcia a vernosť zákazníkov z celého sveta. Kolekcie Intimissimi ponúkajú svieži, prirodzený vzhľad a štýl, ktorý citlivo reaguje na potreby moderného sveta. Podprsenky, spodné prádlo aj oblečenie vyrába Intimissimi z najkvalitnejších materiálov: hodváb, čipka z materiálu Lycra®, viskóza, mikromodal, mikrovlákno, mikrosieťka, bavlna, bavlna Supima®. Skvelý pomer kvality / ceny, kolekcii bielizne a oblečenia, pre dámy aj pánov, Intimissimi, spolu s vycibreným štýlom, strihom a modernými materiálmi presne zodpovedajú modernému vkusu a novým trendom.

Intimissimi nie sú len podprsenky a spodné prádlo…

V sezónnych kolekciách oblečenia Intimissimi sa odrážajú aktuálne módne trendy, ako vo farbách tak aj v spracovaní. V kolekcii „basic“ si zákazníci môžu vybrať zo širokej ponuky artiklov pre každodenné využitie. Nedávno táto značka navyše rozšírila svoju ponuku podprseniek a zákazníčky môžu voliť nielen z obrovskej škály strihov, ale aj košíčkov a to až do veľkosti F. V dámskej kolekcii nájdete rôzne topy, svetríky, spodničky a legíny v trendy strihoch, farbách a z veľmi pohodlných a ľahko udržiavateľných materiálov. Vo výrobkoch Intimissimi sa budete cítiť sebavedome, trendy a pohodlne v každej situácii. Príďte sa presvedčiť do predajne v Novume Prešov.

 

Kontakt

Tel. č.: +421 909 254 062

Otváracie hodiny

Od 9:00 do 21:00

Mapa