Elektro

Dates Mobile

-1. poschodie

DATES MOBILE  je stabilná spoločnosť s dlhoročným pôsobením na slovenskom trhu. Poskytujeme široký sortiment produktov a služieb v oblasti mobilných technológií a príslušenstva koncovým aj firemným zákazníkom v kamenných predajniach a prostredníctvom e-shopu.
Naše moderné predajne alebo dizajnovo nadčasové kiosky nájdete v nákupných centrách po celom Slovensku.

Profesionálne vyškolený a ochotný personál rád poradí a pomôže pri výbere nového mobilu, stačí mu prezradiť, aké funkcie očakávate od vášho budúceho mobilného zariadenia. Počas rokov pôsobenia sme obslúžili nespočetné množstvo zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú. Okrem mobilných telefónov a tabletov rôznych značiek ponúkame obrovský výber originálneho príslušenstva a doplnkov.

Pravidelne sledujeme novinky zo sveta mobilných zariadení a radi vás obdarujeme častými zľavami a akciami, aby ste sa k nám vrátili aj nabudúce.

Neustále sa snažíme rozvíjať a rozširovať portfólio našich produktov a služieb a tiež modernizovať naše predajne, aby sme kráčali s dobou a aby sme vo všetkých smeroch uspokojili potreby našich zákazníkov.

Čomu sa DATES MOBILE venuje?

Predovšetkým predávame mobilné telefóny, ako aj originálne i neoriginálne príslušenstvo. Ponúkame veľký výber obalov, puzdier, fólií a ochranných skiel na displej, tiež kvalitné autonabíjačky, batérie, headsety, handsfree slúchadlá a ďalšie doplnky, ktoré Váš telefón ochránia pre poškodením či dokonca rozbitím alebo len spríjemnia jeho používanie.

Kontakt

Mail: info@datesmobile.sk

 

Otváracie hodiny

Od 9:00 do 21:00

Mapa