Móda

Calzedonia

0. poschodie

Pestrý a široký sortiment, dôraz na vysokú módnosť produktov a ideálny pomer kvality a ceny, to sú len tri z mnohých ďalších dôvodov, prečo je Calzedonia tak obľúbená. Toto všetko nájdete v novej predajni v Novume Prešov.

Obľúbená predajňa spodnej bielizne už aj v Novume

Značka Calzedonia vznikla v roku 1987 v talianskej Verone s cieľom vytvoriť sieť obchodov s najlepším pančuchovým a plavkovým tovarom pre ženy, mužov a deti. Je charakteristická svojou sviežou a atraktívnou image a schopnosťou uspokojiť široké spektrum zákazníkov.

Nie len plavky, legíny a ponožky…

V predajniach Calzedonia nájdete úžasné módne kúsky z dámskeho pančuchového a ponožkového tovaru, plážového oblečenia, pančuchové nohavice, legíny, samostatné diely bikín, aby ste boli pripravení na sezónu. Samozrejmosťou je každoročne aktuálna kolekcia plážových šiat, kaftanov a sukní. Calzedonia má pre vás štýlové kúsky po celý rok a ponúka výber v rôznych farbách, vzoroch a detailoch. V Calzedonia myslíme aj na pánov a deti. Rôznorodosť ponuky panských ponožiek a plaviek vás určite milo prekvapí. Pre malé princezné sú v ponuke pančuchové nohavice so vzormi, ktoré potešia naozaj každú parádnicu. Ponožky a papučky pre deti dopĺňajú tvorivé módne portfólio tohto obľúbeného obchodu so spodnou bielizňou a pančuchovým tovarom.

Doprajte si pohodlie a štýl a cíťte sa sebaisto pri každej príležitosti v módnej značke Calzedonia aj vy.

Kontakt

Tel. č.: +421 909 254 061

Otváracie hodiny

Od 9:00 do 21:00

Mapa