women´secret

13. septembra 2021

Honest

Prinášame vám novú kolekciu Honest, ktorá vám prinesie pohodlie a relax. Domáce oblečenie, pyžamá alebo aj iné výrobky z kolekcie Honest, na vás už čakajú v našej predajni.

Honest od Women’secret sa zrodila zo záväzku voči spoločnosti a planéte. Pracujeme na zlepšení našich procesov a výbere udržateľnejších surovín, aby sme mohli vytvárať výrobky, ktoré budú čoraz šetrnejšie k životnému prostrediu.

Sezónu za sezónou zdokonaľujeme výrobu našich kolekcií pomocou udržateľnejších tkanín, ako je bavlna a nové recyklované tkaniny.

Od tých, veľmi obľúbených vecí až po našu najženskejšiu bielizeň. Pyžamo, spoločenské oblečenie a dokonca aj mnohé z našich kúskov plaviek boli vyrobené z recyklovaných vlákien. Aj naďalej budeme rešpektovať ekosystém našej planéty, každý deň o niečo viac.

Aké látky používame?

Do našich kolekcií sme zaviedli udržateľné tkaniny, ktoré rešpektujú náš ekosystém, naše oceány, lesy a všetok život na našej planéte:

  • Recyklované polyamidy
  • Recyklované polyestery
  • Viskóza ECOVERO ™
  • Bavlna.

Kde nás nájdete?

Zastavte sa v našej predajni women´secret, ktorú nájdete priamo na prízemí pri hlavnom vchode.

Staňte sa našim fanúšikom a sledujte nás na Facebooku či Instagrame a neujde vám žiadna novinka, akcia, súťaž či nová kolekcia. 

Tešíme sa na vašu návštevu.

Váš women´secret tím