Women´secret

25. mája 2023

SWIM ICONS

Predstavte si pokojné letné dni a váš plán ako si užijete slnko. Ponorte sa s nami do priezračnej vody, oddychujte. Nechajte plynúť čas bez akéhokoľvek tlaku len sa unášajte na vlnách letnej pohody.

A práve takáto je naša kolekcia plážového oblečenia, ktorá je ideálna pre vaše pohodové dni.

JEDNOFAREBNÉ PLAVKY SÚ
TRENDY KAŽDÉ LETO!

Výber nadčasových, jemných dizajnov v rôznych štýloch a farbách, tak že si môžete nakombinovať svoje obľúbené a vytvoriť tak dokonalú súpravu podľa svojich predstáv. Odborne navrhnuté pre maximálne pohodlie a skvelo padnúci strih. S tvarujúcim efektom, vyrobené z udržateľnejších látok.

VRCHNÉ DIELY

Naše nadčasové vrchné diely ponúkajú skvelú podporu s pohodlnými ramienkami a elastickým a nastaviteľným chrbtom, aby sa prispôsobili a potešili všetkým tvarom, chute a potreby. Dostupné v štyroch rôznych farbách, v kombinácii s nohavičkami bikín, ktoré sa vám najviac páčia.

S KOSTICAMI

Trojuholníkový vrch bikín s kosticami a dvojitými ramienkami pre extra podporu a zaväzovaním vzadu, ktoré sa prispôsobia rôznym typom postáv.

TROJHOLNÍKOVÝ

Trojuholníkový vrch s jemným bočným krytím, elastický pod prsiami pre extra podporu, odnímateľné košíčky a viacsmerné (Multiway) ramienka.

HALTER

Vrch Halter so zaväzovaním pri krku s jemným bočným krytím, odnímateľnými košíčkami a vysokou oporou, ktorá poskytuje extra podporu pre väčšie poprsie.

ASYMETRICKÝ

Asymetrický vrch s dvojitými ramienkami, odnímateľnými košíčkami a kosticami pre push-up efekt.

BIKINY NOHAVIČKY

Rôzne súčasné a nadčasové vzory. Dostupné v štyroch farbách, spojte ich s vrchným dielom podľa vlastného výberu.

V STRIH

Bikiny nohavičky v štýle 80-tych rokov s predným strihom do V a nízkym krytím vzadu.

KLASICKÝ STRIH

Klasické nohavičky do bikín, nadčasový vzhľad so stredným krytím.

BRAZILKY

Brazílske bikiny nohavičky so zaväzovaním na bokoch s nízkym krytím vzadu.

STRIH 90′ ROKY

Bikinové nohavičky s vysokým pásom inšpirované 90.rokmi s jemným efektom plochého bruška.

JEDNODIELNÉ PLAVKY

Tvarujúce spodné časti poskytujú pevnú kontrolu a sú vyrobené zo strečovej tkaniny, aby dokonale sadli. So skrytou podporou poprsia a látkou, ktorá sa dokonale prispôsobí vášmu telu.

Klasické plavky

Klasické plavky s tvarujúcim efektom, dvojitými ramienkami pre pevné držanie, so skrytou výstužou pod prsiami pre extra podporu a odnímateľnými košíčkami.

Asymetrické

Asymetrické plavky s tvarujúcim efektom, dvojitými ramienkami, odnímateľnými košíčkami, výstužou a kosticami pre push-up efekt.

To všetko a ešte omnoho viac na vás už čaká v našej predajni.

Kde nás nájdete?  

Zastavte sa v našej predajni women´secret, ktorú nájdete priamo na prízemí pri hlavnom vchode. 

Staňte sa našim fanúšikom a sledujte nás na Facebooku či Instagrame a nenechajte si ujsť  žiadnu novinku, akciu, súťaž či novú kolekciu.   

Tešíme sa na návštevu. 

Women´secret tím